رویه های بازگرداندن کالا

نحوه بازگشت کالا:

حمایت از مشتری و راضی بودن کاربران، همواره اولویت اصلی بانوی زیبا است، برای همین ما برای حفظ رضایت‌مندی هرچه‌تمام‌تر مشتریان، امکان بازگشت و یا تعویض کالا را برای مشتریان در نظر گرفته‌ایم.

ارجاع و یا تعویض کالا طبق رعایت قوانین زیر صورت می‌گیرد:

ازآنجایی‌ که بانوی زیبا فروشگاه اینترنتی لوازم‌آرایشی و بهداشتی می‌باشد، لذا برای مرجوع و یا تعویض کالا طبق قوانین وزارت بهداشت عمل می‌کند.

برای تعویض و یا ارجاع کالا ابتدا باید با بخش امور مشتریان تماس یا ایمیل ارسال گردد و هماهنگ کنید، لذا از انجام هرگونه ارسال و اقدام یک‌طرفه خودداری کنید.

تعویض و ارجاع کالای خریداری‌شده تنها در صورتی انجام می‌شود که پوشش دور محصول باز نشده و برچسب ضمانت اصالت کالا دچار مخدوشی و خرابی نشده باشد.

زمان ارجاع و تعویض کالا در صورت قابل ارجاع بودن، تنها تا 7 روز بعد از دریافت کالا امکان‌پذیر خواهد بود.

مشتری مستلزم است در صورت مشاهده هرگونه صدمه و نقص ظاهری، از باز کردن بسته خودداری کرده و با بخش امور مشتریان برای ارجاع تماس حاصل کند، در صورت باز کردن محصول، شرکت مسئولیتی در خصوص ارجاع و تعویض آن به عهده نخواهد داشت.

در صورت انصراف از خرید، درصورتی‌که کالای شما ارسال نشده باشد، می‌توانید با امور مشتریان تماس حاصل کرده و سفارش خود را کنسل کنید.

درصورتی‌ که محصول خریداری‌شده توسط مسئول حمل‌ونقل دچار آسیب شده باشد، می‌توانید صرف 24 ساعت با امور مشتریان بانوی زیبا تماس حاصل کرده و برای ارجاع اقدام کنید.

مطابقت شرایط ارجاع و تعویض کالای خریداری‌شده، توسط بخش امور مشتریان تعیین می‌شود و تنها در صورت تصمیم و تأیید این واحد صورت می‌پذیرد.

تعویض کالا تنها در صورت موجود بودن کالای درخواستی از طرف مشتری در انبار، امکان‌پذیر خواهد بود.

در صورت انصراف از خرید و کنسل کردن سفارش، مبلغ پرداختی صرف 3 روز کاری به‌حساب مشتری واریز خواهد شد.

اگر سفارش ارسال‌شده قبل از تحویل، آسیب‌دیده، مخدوش یا شکسته شده باشد، تمامی مسئولیت آن بر عهده بانوی زیبا بوده و شرکت تمامی هزینه‌های بازگشت کالا را تقبل می‌کند.

برای ارجاع و یا تعویض کالا می‌توانید با امور مشتریان از طریق راه‌های ارتباطی زیر تماس برقرار کنید:

شماره تلفن: 09356640721

ایمیل : info.banoyeziba@gmail.com

بخش امور مشتریان سایت بانوی زیبا 24/7 پاسخگوی تماس مشتریان عزیز می‌باشند.

بستن
مقایسه